Diş Hekimi Ömer Fırat BAKKAL

1990 yalında Almanya Geesthacht’da doğdu. Lise eğitimini Şanlıurfa’da tamamlamıştır. 2009-2015 yılları arasında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. Ankara ilinde özel bir klinikteki görevinin ardından, 2016-2018 yılları arasında Sinop Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde kamuda diş hekimi olarak hizmet vermiştir. 2018-2019 yılları arasında Ordu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde diş hekimliği hizmetine devam etmiştir. 2019-2021 yılları arasında da özel DentaGross Ağız ve Sağlığı Polikliniğinde diş hekimliği görevi yapmıştır. 2021 yılında kurulan Dental Park Ordu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin kurucu ortağı olarak Dental Park Ordu Polikliniğinde hizmet vermeye devam etmektedir. Dijital Diş Hekimliği Estetik Diş Hekimliği (dolgu, kanal, köprü, kaplama, zirkonyum, porselen diş) Gülüş Tasarımı Kompozit ve Porselen Laminate İmplantoloji Bleaching alanında çalışmalarına devam etmektedir.

Diğer Doktorlarımız

Ortodonti Uzmanı
Serpil KOSGİN BAKKAL

1991 yılında Trabzon’da doğdu. 2009 yılında Beşikdüzü Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamıştır.

Devamı için Tıklayınız

Protetik Diş Tedavisi Uzmanı
Sinan TEVKİR

1994 yılında Ordu’nun Fatsa ilçesinde doğdu. 2013 yılında Fatsa Anadolu Öğretmen Lisesi’nden mezun olduktan sonra KTÜ Diş Hekimliği Fakültesinde lisans eğitimine başladı.

Devamı için Tıklayınız