Hakkımızda

Özel DENTAL PARK ORDU Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

DENTAL PARK ORDU AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI LTD. ŞTİ. bünyesinde 2021 yılında ORDU ilinde kurulmuştur. Dt. Ömer Fırat BAKKAL ve Doç Dr. Ferhat AYRANCI’nın kurucu ortağı olduğu polikliniğimiz, başta ORDU, çevre şehirler ve Doğu ve Orta Karadeniz Bölgesi’ne nitelikli ve kaliteli ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

 

Son derece temiz ve ferah bir poliklinik ortamı ile hastalarımızın stresten uzak ve rahat bir şekilde tedavi edilmeleri amaçlanmaktadır.

Misyon


Öncelikli amacımız “Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederken hastalarımıza bütünsel, koruyucu ve estetik yaklaşımla ağız ve diş sağlığı hizmeti sağlayarak,  hasta memnuniyeti odaklı aile sıcaklığı ile güvene dayalı ilişkileri kurmaktır.

Vizyon


İnsan hayatına en üst önceliği vererek, hayatı güzelleştirmeyi hedefleyen, tıbbın tüm alanlarındaki değişimleri takip ederek bu değişime ayak uyduran,

 

Ağız ve Diş Sağlık sektörünün ihtiyaçlarını gören ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekçi politikalar ile büyümeyi hedefleyen sağlık kuruluşu olabilmek.

Hastalarımızdan Yorumlar